ІСТОРІЯ
Новинки
Зелена база під макіяж №25
Новинка
800
690
Туш Революція №91
Новинка
612291
680
680
База під макіяж "Доскольналість" №24
Новинка
800
Брендована коробка
Спецпропозиція
Новинка
0505
80
80
245
245
Змінний блок тіней з палетки №42-2
Новинка
155
Змінний блок тіней з палетки №43-1
Новинка
155
Оксамитовий тонуючий гель №61
Новинка
900
Рум'яна змінний блок № 68
Новинка
671568
270
270
Тональна основа Perfection №32
Новинка
618432
930
930
ГОЛОВНА \ БРЕНД \ ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ

Це зараз Couleur Caramel займає лідируючі позиції на ринку краси. Це  зараз неможливо уявити собі макіяж без якісної натуральної косметики.  Це зараз жоден професійний макіяж не обходиться без декоративної органічної косметики Couleur Caramel.

оллолоА колись в 2002 році у Франції брати Седрік Ферроль і Давид Реколь, наперекір думкам,які устаріли, вирішили створити натуральну косметичну лінію, чим вчинили грандіозний прорив на косметичному ринку. Бути першим завжди важко і відповідально - це ризик, але переможців не судять. І завдяки саме таким життєвим принципам, прагненню йти вперед і з'явився інноваційний бренд Couleur Caramel.
 

У 2003 році оцінити достоїнства натуральної органічної косметики Couleur Caramel могли тільки французькі жінки. До 2005 року їх кількість збільшилася і компанія Couleur Caramel відсвяткувала відкриття тисячної торгової точки, а вже через рік - двохтисячного. І в цьому ж 2006 році лінія тональних основ була відзначена сертифікатом COSMEBIO Ecocert (NATURAL&ORGANIC).А в 2007 році Couleur Caramel, окрилена успіхом, виходить на міжнародні ринки, привертаючи увагу і завойовуючи довіру жінок по всьому світу. За два роки експорт компанії зайняв стабільну основу в 20 країнах.
 

Відкривши в 2008 році в Парижі абсолютно неординарне  Maquillage Caffè компанія Couleur Caramel почала розробку сезонних колекцій. До 2011 року світ побачив ці новинки.
 

2012 і 2013 роки ознаменувались ще кількома досягненнями: статусом офіційного партнера музичного фестивалю NRJMusicAwards і Каннського кінофестивалю. Після чого вже 30 країн світу могли заявити про наявністю на своїх ринках натуральної органічної косметикою Couleur Caramel. І якщо догляд за шкірою за допомогою натуральних компонентів вже став звичною практикою, то поява декоративної органічної косметики викликало фурор серед світових красунь. Стереотип неможливості гідної конкуренції з хімічними брендами був зруйнований в одну мить.
 

Для більшості виробників косметики досягти подібної текстури і кольорової палітри було можливим тільки за допомогою хімічних речовин. Компанія Couleur Caramel досягла же цих результатів тільки завдяки екологічно чистим і натуральним компонентам. Неперевершена текстура тональних основ, що дозволяє досягти рівного тону шкіри, вражаючі відтінки помад і тіней, дивовижне сяйво блисків поєднується з натуральними пігментами, солями і воском. А додаткове живлення і зволоження, яке створюють екстракти водоростей і масел, дозволяють зробити догляд безпечним, захищаючи та регенеруючи клітини шкіри. Це особливо важливо для людей, професія яких вимагає постійного макіяжу. Саме тому з кожним роком провідні французькі актори театрів і кіно, телебачення, танцювальних балетів і шоу-програм віддають свою перевагу натуральній органічній косметиці Couleur Caramel.
 

файл

Знайти нас легко
Адрес:
Київ, вул. Велика Васильківська 39, 2 поверх
Купить в один клик
ФИО:
Контакты:
Комментарии: